Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fırtınalı bir deniz görmek

Kahve falında fırtınalı bir deniz görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, nimetin ve kazancın artacağına, daha sonra düşmanlık eden kişi ile adamakıllı konuşmak için görüşmeye çalışacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, fal sahibinin yalnızlaşacağına delalettir.

Kahve falında fırtınalı bir deniz gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz.

Kahve falında fırtınalı denize girmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında deniz fırtına görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine ve mutlu olunacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına delalet eder.

Kahve falında fırtınalı deniz görmek malının artacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizi fırtınalı görmek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında deniz ve fırtına görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, bu kişilerin destek vermesi ile yeni bir işe başlayacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine işarettir.

Kahve falında denizde fırtına çıktığını görmek tatmadığı ve bilmediği duyguları tadacağına, endişelerini silip atacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında denizde fırtınaya yakalanmak kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında deniz fırtınası görmek hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, evi yoksa ev alacağına işaret eder.