Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yakınını mezarda görmek

Kahve falında yakınını mezarda görmek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, çalışmalarının karşılığını alacağına, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında yakınını mezarda gördüyseniz:

  • Hoşunuza gitmeyen detayları veya bilgileri görmezden gelebilirsiniz.

Kahve falında yakınlarının mezarını görmek kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, işlerin daha kötüleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir yakınını mezarda görmek başına bazı musibetlerin geleceğine, kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yakın birinin mezarını görmek birçok firmadan iş teklifi geleceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında mezarlıkta bir yakınını görmek yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına rivayet eder.

Kahve falında yakınını mezardan çıkarmak ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, zorluklarla geçecek bir döneme girileceğine ve beklenmedik bir anda büyük bir tartışmanın ortasında kalınacağına delalet eder.

Kahve falında mezarda yakınını görmek talihin yüze güleceğine, mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına rivayet eder.

Kahve falında bir yakının mezarını görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına, çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında mezarlığa yakın ev almak atılım yapacağına, ileriye gideceğine, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine tabir olunur.