Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında abisin öldüğünü görmek

Kahve falında abisin öldüğünü görmek kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, kırgınlık yaşanacağına ve tartışmalı günler geçirileceğine, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında abisin öldüğünü gördüyseniz:

  • Ufak tefek engeller nedeniyle demoralize olabilir veya bazı konularda soğuma yaşayabilirsiniz.

Kahve falında abisini öldüğünü görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına inanılır.

Kahve falında abisini öldürmek deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında abisini öldü görmek bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine işarettir.

Kahve falında abisi ölmek aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine delalettir.

Kahve falında abisin öldüğünü görmek kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine alamet eder.

Kahve falında abisi tarafından öldürülmek ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın abisinin öldüğünü görmek iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kazancın helal şekilde artırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında abisini öldüğünü duymak ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.