Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzaylı öldürmek

Kahve falında uzaylı öldürmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, hayatın kişiye her nimetini sonuna kadar sunacağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, edilen duaların kabul edileceğine işaret eder.

Kahve falında uzaylı öldürmek gördüyseniz:

  • Bazı ilişki ya da iş birilikleriniz değişime uğruyor olabilir.

Kahve falında uzaylı öldürmek sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uzaylılar tarafından kaçırıldığını görmek huzura kavuşacağına, büyük bir adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında uzaylıyla konuşmak insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında uzay gemisi görmek tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizde gerçekleşeceğine, işlerinin bu kişiler tarafından engellenip maddi olarak zarara uğratılmasına, bu yüzden aile hayatı içerisinde huzursuzluk, tartışma ve kavgaların başgöstereceğine delalet eder.

Kahve falında uzay mekiği görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, iş ile ilgili tecrübeli kişi ya da kişiler ile oturup fikir alışverişinde bulunacağına, çok detaylı bir şekilde kazanacağı ve kaybedebileceği şeyleri ortaya koyacağına ve bu şekilde işe girip girmeme kararı vereceğine tabir olunur.

Kahve falında dünyayı uzaydan görmek hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Kahve falında uzayan çiçek görmek henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, sıkıntıların ve sorunların çok kısa zamanda sona ereceğine, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uzay boşluğu görmek dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.