Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atık su görmek

Kahve falında atık su görmek güvendiklerinin kendisini yarı yolda bırakmayacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, hayatı ve kendisi için sağlıklı kararlar alamayacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine ve iş konusunda da gelirlerinin azaldığı, borçlarının arttığı bir dönem yaşayacağına, darlıktan ferahlığa çıkılacağına, sorunların biteceğine, gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında atık su gördüyseniz:

  • Beklenmedik veya kaçınılması zor gelişmeleri akışına bırakmalısınız.

Kahve falında atık su görmek maddi açıdan çok hayırlı bir dönem geçireceğine, galibiyetlerinin de çoğalacağına inanılır.

Kahve falında atık su içmek uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına ve en kısa zamanda çok güzel işlere ve çok kazanç sağlayacak projelere girileceğine, büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına inanılır.

Kahve falında su tası görmek kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında susayıp su içmek dertlerin artacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine alamet eder.

Kahve falında yudum yudum su içmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, gönülsüzce bir yere gideceğinize delalet eder.

Kahve falında yangını suyla söndürmek aksiliklerle dolu bir işe gireceğine, çok büyük zorluklar çekeceğine, işlerinde çok sıkıntı yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında kovayla su doldurmak malına gelecek zarara, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin önünü açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaynar su içmek maddi olarak tükenme noktasına gelineceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine yorulur.