Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında aslan ve at görmek

Kahve falında aslan ve at görmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, işlerine olan konsantrasyonunu bozacağı gibi, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, işlerin çok hayırlı bir hal alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder. Büyük üzüntüler yaşanacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine delalettir.

Kahve falında aslan ve at gördüyseniz:

  • En ufak detayı dahi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Kahve falında at ve aslan görmek birçok iş teklifi alınacağına, belaya ve derde düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında aslan ve at görmek sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına, mal veya dünyalığına gelecek zarara yorulmaktadır.

Kahve falında aslanın birini yediğini görmek kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kedi ve aslan görmek her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine delalet eder.

Kahve falında aslanın öldüğünü görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına tabir olunur.

Kahve falında aslana binmek yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine delalet eder.

Kahve falında aslanı beslemek iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında aslan gibi kükremek yapılmak istenen projeye hız verileceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.