Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında emekli görmek

Kahve falında emekli görmek tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, sevdiği bazı kişileri kıracağına ve bu yüzden uzun bir süre boyunca üzüntü çekeceğine, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında emekli gördüyseniz:

  • Bazı yeni karşı cins arkadaşlıkları kurmanız mümkündür.

Kahve falında emeklilik görmek aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında genç yaşta emekli olduğunu görmek çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, huzur içinde yatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının emekli olduğunu görmek kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine işaret eder.

Kahve falında emekli cumhurbaşkanı görmek çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında malulen emekli olmak başarısız olacağına, huzurunu kaybedeceğine, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına alamet eder.

Kahve falında emekli müdür görmek huzurunun eski haline döneceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına, neredeyse herkes tarafından yalnız bırakılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında emekli birini görmek hasretliğin biteceğine ve yarınların çok iyi olacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Kahve falında emekli arkadaşını görmek çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.