Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kırmızı siyah abiye giymek

Kahve falında kırmızı siyah abiye giymek zor zamanların ferahlığa çıkacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kuracağı ekiple gireceği bir çalışmanın çok ses getirmesi sayesinde rahata ereceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, işlerinin açılacağına, rızkının genişleyeceğine, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı siyah abiye giymek gördüyseniz:

  • Evdeki değişikliklerin yararlı sonuçları olabilir.

Kahve falında kırmızı siyah abiye giymek talihinizin artacağına, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağını ve dünyadaki her zevkten tadılacağını, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğini müjdelediği gibi, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına işaret eder.

Kahve falında kırmızı abiye giymek falı kapatan kişinin, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı abiye elbise giymek elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, hayırlı bir kısmetin bulunması ile birlikte dünyaevine girileceğine yorulur.

Kahve falında kırmızı abiye giydiğini görmek gelmek istediği noktalara geleceğine, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına inanılır.

Kahve falında siyah abiye giymek kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah beyaz abiye giymek sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı abiye görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına rivayet eder.

Kahve falında mavi renk abiye giymek ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine delalet eder.