Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında altın reşat görmek

Kahve falında altın reşat görmek hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, kısa süre içinde dünyaevine girileceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, kendisi hakkında dedikodu çıkaran insanları gereken cezayı almaları için adli makamlara şikâyet edeceğine, geçim kolaylığı içinde olacağına, elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında altın reşat gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya anlaşmalar bazında şanslarınız söz konusu olabilir.

Kahve falında altın rengi kalem görmek değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın renginde anahtar görmek kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine ve bu çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına delalet eder.

Kahve falında reşat altın bulmak hasret çekenlerin kavuşacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine alamet eder.

Kahve falında altın renginde ayakkabı görmek kimseyle konuşmayacağına, şansının döneceğine tabir olunur.

Kahve falında altın rengi kıyafet giymek sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında altın rengi yılan görmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında reşadiye altını görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, var olan sorunlarının daha da büyüyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında altın rengi kum görmek hem ün sahibi olacağına, arkasından gıybet edeceğine işaret etmektedir.