Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kocası tarafından evlendirilmek

Kahve falında kocası tarafından evlendirilmek tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, yokluk çekmeyeceğine, konfor içinde yaşayacağına, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kocası tarafından evlendirilmek gördüyseniz:

  • Her alanda eşit alışveriş dengesini kurmanız istediğinizi almanızı sağlayabilir.

Kahve falında kocası tarafından evlendirilmek hayat içerisinde tertemiz bir sayfa açılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, dualarının karşılığını alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kocası tarafından aldatıldığını görmek kolay yollardan rızık sahibi olacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine tabir olunur.

Kahve falında kocası tarafından kıskanılmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına yorulur.

Kahve falında kocan tarafından aldatılmak helal rızka sahip olunacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocası tarafından bıçaklanmak yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına delalet eder.

Kahve falında kocası tarafından öpülmek güzel, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, gelirinin de garanti altında olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kocası tarafından aldatılmak aşk hayatının yakın zaman içinde hareketleneceğine, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına işarettir.

Kahve falında kocası tarafından öpüldüğünü görmek yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına delalettir.