Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banyoda ateş görmek

Kahve falında banyoda ateş görmek bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, tövbe etmeye, çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında banyoda ateş gördüyseniz:

  • Evlenebilir, nişanlanabilir, Cinsiyetinize göre, anne veya baba olabilirsiniz.

Kahve falında banyoda ateş görmek büyük sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında kıyafetli banyo yapmak umutlarını yitireceğine, hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, üzüleceğine, kırılacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında banyoda yatmak bazı kayıplar olabileceğine, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında birisine banyo yaptırmak eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında banyoda doğum yapmak daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına inanılır.

Kahve falında banyo olmak işlerinin açılacağına, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında banyoda köpük görmek yanlış kararlar vereceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına rivayet eder.

Kahve falında banyoda çiçek görmek işini layığı ile yerine getireceğine, meslek hayatında fark edilir şekilde aşama kaydedeceğine ve terfi alacağına, korkularının üzerine gideceğine rivayet etmektedir.