Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında don sütyen görmek

Kahve falında don sütyen görmek yapılan işte çok zarar edileceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine, üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına, saygınlığa, hanesine bolluk geleceğine ve geçiminin kolaylaşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, başarılarını arttıracağına, terfi edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına tabir olunur.

Kahve falında don sütyen gördüyseniz:

  • Size sunulan yeni plan veya öneriler sizin yaptıklarınızdan daha fazla işe yarayabilir ya da karışık bir sorunu çözmenizi sağlayabilecek yakınlarınız olabilir.

Kahve falında don sütyen görmek duymadığı sözleri duyacağına, kısmetlerin azalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sütyen giymek kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, iş konusunda hevesin kursakta kalacağına delalet eder.

Kahve falında gri sütyen görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, sevinçli haberlerin alınacağına alamet eder.

Kahve falında renkli sütyen almak karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, fal sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine ve onlardan razı geleceğine delalettir.

Kahve falında sütyen külot görmek hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz sütyen görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına tabir olunur.

Kahve falında krem sütyen görmek kusursuz bir yaşama kavuşacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında siyah sütyen giymek her ne kadar çabalasa, elinden geleni yapsa da pek çok zorlukla karşılaşıp, göğüs germek zorunda kalınacağına, kişinin bütçesinin üstüne çıkması ile birlikte içinde bulunduğu dönemde mali açıdan biraz sıkıntıya düşeceğine ve bazı ödemelerini ertelemek zorunda kalacağına delalettir.