Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ağaç parçası görmek

Kahve falında ağaç parçası görmek kötü düşmana, şansının bir ömür yaver gideceğine, eşine değerli hediyeler alacağına, kime gideceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, zenginliğinin artacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sağduyusu ve ustalığı sayesinde bunu hemen aşmayı başaracağına delalettir.

Kahve falında ağaç parçası gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi sunma biçiminiz karşılaşacağınız kişiler üzerinde olumlu etki yaratmanıza yardım edebilir.

Kahve falında ağaç parçası görmek kudretli kişiler arasına gireceğine ve hidayete ermeyi başaracağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine rivayet eder.

Kahve falında ağaç parçaları görmek rahat bir hayata başlayacağına, iş hayatının ve aile hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında odun parçası görmek yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, maddi ve manevi olarak çok güzel günler geçirileceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kömür parçası görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine, herhangi bir isteğinizden vazgeçmenize tabir olunur.

Kahve falında ölü parçası görmek sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kırık ayna parçaları görmek ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hayvan parçaları görmek ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yüzük parçalanması görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine inanılır.