Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kağıt bozuk para görmek

Kahve falında kağıt bozuk para görmek kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, bir sebeple sıkıntılı bir döneme gireceğine, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında kağıt bozuk para gördüyseniz:

  • Yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir.

Kahve falında kağıt bozuk para görmek para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bozuk para ve kağıt para görmek çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bozuk para kağıt para görmek ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kağıt ve bozuk para toplamak bereket ve rahat içinde yaşayacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine işaret eder.

Kahve falında kağıt para ve bozuk para görmek yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına delalettir.

Kahve falında kağıt ve bozuk para görmek akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına yorulur.

Kahve falında bozuk ve kağıt para bulmak isteklerini yerine geleceğine, müjdeli haberler alacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bozuk ve kağıt para görmek aksiliklerin baş göstereceğine, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına alamet etmektedir.