Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında siyaset görmek

Kahve falında siyaset görmek rahat, mutlu ve huzurlu bir döneme girileceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine, fal sahibinin sevdiği kişiye kavuşacağına, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, istediği gibi hareket edeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına yorulur.

Kahve falında siyaset gördüyseniz:

  • Bir konu üzerinde anlaşmaya varılabilir veya belli anlaşmalar söz konusu olabilir.

Kahve falında siyasetçi görmek fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, kısmetlerin çoğalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyasete girmek fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine, sorunların hallolacağına, başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine delalettir.

Kahve falında siyasetçileri görmek uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölmüş siyasetçi görmek yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına tabir olunur.

Kahve falında ünlü siyasetçi görmek ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına işaret eder.

Kahve falında ünlü bir siyasetçi görmek kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyaset yapmak herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine ve anne tarafından bir akrabanın vereceği destek sayesinde eğitim konusunda bir adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında eski siyasetçi görmek ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, ortaya koyacağı başarılı çalışmalar ile dikkat çekeceğine delalet eder.