Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında okulu görmek

Kahve falında okulu görmek uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, başını borçlardan kaldıramayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, modern insanlarla tanışılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında okulu gördüyseniz:

  • Unutkanlık, sağa sola çarpmak veya birşeyler kırmak gibi şeylere dikkat etmeniz gerekiyor.

Kahve falında okul önlüğü giymek bir sebeple fal sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeni bir okul görmek çok büyük bir işe girileceğine, bu işte üçkağıtçı ve uyanık geçinmeye çalışan bir kişi ile sorun yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında okulda düğün görmek ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, zorlukların yakın zamanda biteceğine delalettir.

Kahve falında kendini okul sırasında görmek hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, makamının ve itibarının yükseleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında birinin okula gittiğini görmek kendisi ile gururlanacağına, kişinin kafasının rahat edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yeni yapılmış okul görmek çok büyük üzüntüler ve sıkıntılar yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine işaret eder.

Kahve falında okulda sıraya girmek sorunların tek kalemde silineceğine, ferahlığa çıkılacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında okula terlikle gitmek çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına yorulmaktadır.