Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında öldüğü görmek

Kahve falında öldüğü görmek Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında öldüğü gördüyseniz:

  • Gireceğiniz farklı ortamlar sizi canlandırabilir.

Kahve falında eski sevgiliyi öldüğünü görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında silahla ölmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kişiyi öldürmek variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında biti öldürmek yaşanan sorunların ortadan kalkacağına, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına rivayet eder.

Kahve falında canlının öldüğünü görmek iyi ruh halinin bozulacağına, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına inanılır.

Kahve falında bebek ölmek insanların ortaklıklarını bitirme kararı alacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ölmek defnedilmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında birinin kucağında öldüğünü görmek en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, iş konusunda çok büyük arzuları olan fal sahibinin, kendi işine kavuşacağına alamet etmektedir.