Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında muradına ermek

Kahve falında muradına ermek mutlu günler yaşanacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, kişinin bir süredir etrafındaki ikiyüzlülüklere ve yalanlara karşı tahammül edemediğine ve özel yaşamındaki kişilerle olan bağlarının zayıflamasından dolayı acı çekeceğine, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, hem de sevdiklerinin olacağına, çok hayırlı işlere gireceğine, büyük zararlardan kurtulacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında muradına ermek gördüyseniz:

  • Her şeyi akışa bırakın.

Kahve falında murada ermek yakın bir arkadaşın yaptığı bir hatanın kısa zaman içinde telafi edileceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, fikirlerinin amacına ulaşacağına işaret eder.

Kahve falında muradına ermek hiç istemediği olaylar ile karşılaşacağına, çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muradına erdiğini görmek çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sorunlarını çözmek için yol göstereceğine tabir olunur.

Kahve falında murat bozuu görmek kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında murat ismi duymak işlerinin rast gideceğine, güveninin artacağına, dünü arkada bırakarak, yarınlara bakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında murat ismini görmek elinde bazı büyük projelerin yönetimi ile ilgili bilgiler ulaşacağına, tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına işarettir.

Kahve falında murat ismini duymak attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, kısa süreli bir mutsuzluk ve acı yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında murat görmek hayata küsecek duruma geleceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına yorulur.