Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zifaf görmek

Kahve falında zifaf görmek kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, şifa göreceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına yorulur.

Kahve falında zifaf gördüyseniz:

  • Lüzumsuz olaylar birbirini izleyebilir.

Kahve falında zifaf gecesi görmek güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, uğradığı zararı telafi etmek için yüklü miktarda para harcayacağına işarettir.

Kahve falında zifaf gecesini görmek zenginliğe kavuşacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında zifafa girmek hem özel hayatında hem de ticaret hayatında mutluluğu yakalayacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine rivayet eder.

Kahve falında zifaf görmek sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, eline geçen fırsatların istediği sonuçları vermeyeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına inanılır.

Kahve falında zifaf kanı görmek elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan fal sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, ister istemez çok üzüleceğine rivayet etmektedir.