Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında monopoly oynamak

Kahve falında monopoly oynamak bütçesinde çok uzun süre onarılmayacak açıklar meydana geleceğine, aksiliklerin yaşanacağına, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, yanlışının da çevresinde deyim yerindeyse yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında monopoly oynamak gördüyseniz:

  • Bazı konularda sağlam başlangıçlar da yapmanız olasıdır.

Kahve falında monopoly oynamak sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine işarettir.

Kahve falında karda top oynamak ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına yorulur.

Kahve falında balon oynamak mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, kendisini aşan işlere kalkışacağına, tecrübesi olmayan yollara gireceğine alamet eder.

Kahve falında biriyle oyun oynamak insan içine çıkmak istemeyeceğine, zor durumların biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir erkekle karşılıklı oynamak elinin darlığa ve yokluğa düşmeyeceğine, çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kibritle oynamak aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, sağlıkla ya da işle ilgili problemlerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında horon oynamak ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına işarettir.

Kahve falında sevdiğinle oynamak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, kendini beğenmiş ve biraz ters bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.