Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzun tuvalet görmek

Kahve falında uzun tuvalet görmek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, çok hayırlı kısmetler ile tanışacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, hiç beklenmedik bir işten yüklü miktarda para geleceğine, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, karşılaşılacak engellerden ötürü sıkıntı çekileceğine, insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine yorulmaktadır.

Kahve falında uzun tuvalet gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız hoş şeyler duygularınızı göstermenin doğru yolu olabilir.

Kahve falında uzun tuvalet giymek esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında uzun tuvalet görmek hiçbir sorun yaşamayacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına delalet eder.

Kahve falında uzun ve düz saç görmek fakirlikten kurtulmaya, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birini saçı uzun görmek günden güne kazancının artacağına, kendisini çok daha iyi hissedeceğine, falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, hayatının düzene gireceğine delalet eder.

Kahve falında uzun silah görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun saçı kestirmek ekmeğinin kesilmeyeceğine ve gelirinin sabit olacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına yorulur.

Kahve falında ölmüş birini uzun boylu görmek işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına delalet eder.

Kahve falında uzun saç kesmek dualarının kabul olacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine alamet eder.