Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında belge görmek

Kahve falında belge görmek içinin ferahlayacağına, rahatının, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine, ortak bir noktada bulaşamayacağına, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında belge gördüyseniz:

  • Zorla değişmek veya bazı şeyleri değiştirmek gerekmeden, kendi isteğinizle değişimi başlatmanız gerekiyor olabilir.

Kahve falında belge kaybetmek sevilen ve sayılan biri olunacağına, hiç beklemediği bir yerden para geleceğine ve çok iyi bir yere terfi alacağına tabir olunur.

Kahve falında belge görmek sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine alamet eder.

Kahve falında garanti belgesi görmek sorumluluklarının ve yükümlülüklerinin artacağına, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında belge imzalamak işsiz olan kişinin iş sahibi olacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sınav sonuç belgesini görmek rahat yüzü göreceğine, uzun bir zaman boyunca düzelmesini beklediği ve çok dua ettiği bir olayın düzelmeyeceğine yorulur.

Kahve falında sürücü belgesi görmek ortaya koyacağı çalışmaların ya da projelerin istenen başarıyı getireceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başarı belgesi almak kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize  yorulur.

Kahve falında giriş belgesi görmek zararların günden güne artacağına, gözden uzak olduğu zaman gönüllerden de uzak olacağına inanılır.