Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında zaman görmek

Kahve falında zaman görmek iş hayatı içinde istenmeyen sorunlar yaşanacağına, verdiği emeklerin boşa gideceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, ticaret ile uğraşılıyorsa bol kazanç getiren ortaklıklar yapılacağına, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zaman gördüyseniz:

  • Anlaşmalar sonuçlanabilir, evraklar imzalanabilir ya da yeni fikirler için yatırımlar söz konusu olabilir.

Kahve falında geçmiş zamanda yaşamak kazançlı işlere girileceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında zamanı geri almak her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, bir anda büyük bir fırsat yakalanılacağına ve sorunsuz geçecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında saat zaman görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, bu sayede tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine delalet etmektedir.

Kahve falında zaman görmek hayatınızda çok güzel değişiklikler olacağına, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına işarettir.

Kahve falında gelecek zamanı görmek huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, bir sebeple sorun yaşayacağına yorulur.

Kahve falında zamanın hızlı geçtiğini görmek hareketli ve hoş günler geçireceğine, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun zamandır görmediğin bir arkadaşını görmek her şeyin yolunda gideceğine, kazancın artacağına, huzursuzlukların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzun zamandır görmediğin birini öpmek yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, kazancının rahat şekilde yaşamasına ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılamasına yetecek oranda olacağına alamet eder.