Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denize gitmeye hazırlanmak

Kahve falında denize gitmeye hazırlanmak zararların günden güne artacağına, zengin olunacak bir işe girileceğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, keyfinin yerine geleceğine ve ağız tadıyla yaşayacağına, verilen sözlerin yerine getirilememesinden ötürü güvenin sarsılacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında denize gitmeye hazırlanmak gördüyseniz:

  • Olumlu düşünmeniz olumlu sonuçlar elde etmenizi sağlayabilir.

Kahve falında deniz yolculuğuna hazırlanmak hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına, heveslerin söneceğine yorulur.

Kahve falında denize girmeye hazırlanmak çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine delalettir.

Kahve falında denize girmek için hazırlanmak ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına yorulur.

Kahve falında denize gitmek için hazırlanmak sıkıntılarını üzerinden atacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında denize gitmeye hazırlanmak elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına alamet eder.

Kahve falında mekkeye gitmek için hazırlanmak emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hazırlanmak süslenmek kazancının düşeceğine, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, evlat sahibi olunacağına alamet eder.

Kahve falında gelin olmaya hazırlanmak İş hayatınızda başarıdan başarıya koşacağınıza, mutluluğunun da önemli oranda azalacağına alamet etmektedir.