Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ala at görmek

Kahve falında ala at görmek esenlik bulup, mutlu olacağına, zor günler geçireceğine ve çözümsüz kalacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, bol rızık sahibi olunacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine inanılır.

Kahve falında ala at gördüyseniz:

  • Korkularınız sizi yavaşlatabilir.

Kahve falında ala at görmek para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine delalet eder.

Kahve falında alak suresini dinlemek kişinin yaşamının değişeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ev alamamak yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, mutlu ve keyifli hissedeceğine delalettir.

Kahve falında ala geyik görmek sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına işarettir.

Kahve falında elbise alamamak işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında ala keçi görmek haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına, yeni bir sosyal hayata adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında denizde nefes alabilmek işlerinde çok başarılı olacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza yorulmaktadır.

Kahve falında ala koyun görmek rahatsızlık vereceğine, kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına tabir olunur.