Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında alerji görmek

Kahve falında alerji görmek tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, hak etmedikleri şekilde ağır suçlamalarda bulunacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında alerji gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kimselerin haklı talepleri bile size büyük bir gibi förünebilir.

Kahve falında yüzünde alerji olduğunu görmek çok kötü günler geçireceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına inanılır.

Kahve falında yüzünün alerji olduğunu görmek çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine tabir olunur.

Kahve falında alerji olmak sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine işaret eder.

Kahve falında yüzünde alerji görmek güzel, sürpriz ve müjdeli olaylar yaşayacağına, sonradan da aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına delalet eder.

Kahve falında vücutta alerji görmek başarıya giden yolunun aydınlık olacağına, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Kahve falında başkasının alerji olduğunu görmek daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına yorulur.

Kahve falında alerji görmek aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında alerji olduğunu görmek karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına ve sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına delalettir.