Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evde istenmemek

Kahve falında evde istenmemek hem insanların sevgisini ve saygısını kazanacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, işlerinde atacağı adımlar sayesinde şansının döneceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evde istenmemek gördüyseniz:

  • Sizi zor durumda bırakmaya çalışan, küçümseyen ya da tartışmaların içine çeken kişiler olabilir, uzak durun.

Kahve falında evleneceği kişinin ismini görmek makam edineceğine, güzel günler için çalışılacağına işarettir.

Kahve falında isli ev görmek uzun zamandan beri ödemekte zorlanılan borçların kısa süre içinde son bulacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine alamet etmektedir.

Kahve falında evlenmek isteyipte evlenememek işlerinin gerileyeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına inanılır.

Kahve falında evde istenmemek zorlukların kolaylıkla aşılacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında evleneceğin kişinin ismini duymak başın borçlularla belaya gireceğine, ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine alamet eder.

Kahve falında abdest almak isteyip alamamak yeni iş fırsatları yakalayacağına, dileklerin kabul olacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine delalet eder.

Kahve falında alper ismini görmek yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında özlem ismini duymak mali krize gireceğine, kariyer planının altüst olacağına yorulmaktadır.