Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının evini temizlemek

Kahve falında arkadaşının evini temizlemek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine, karlı bir iş ortaklığı yapacağına ve bu işin bütün bir hayatını ve geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına ve elinde kalan parayla girdiği bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine ve bu şekilde mutlu olacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, onunla kardeşten daha yakın olacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının evini temizlemek gördüyseniz:

  • Bir fikrinizin hayat bulmasını istiyorsanız öncelikle dile getirmeniz gerekiyor.

Kahve falında arkadaşın evini temizlemek şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, şansının her zaman yaver gideceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının evini temizlemek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşımın evini temizlemek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evin dışını temizlemek ayrılık yaşanacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık birinin evini temizlemek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına inanılır.

Kahve falında evin banyosunu temizlemek ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına tabir olunur.

Kahve falında baba evini temizlemek sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında komsunun evini temizlemek bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, isminden sıkça söz ettireceğine işaret etmektedir.