Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sunucu görmek

Kahve falında sunucu görmek kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede rahata ereceğine, yarınlarına inanacağına, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, para biriktirebileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sunucu gördüyseniz:

  • Sonuçlarını etkileyemeyeceğiniz işler veya konular için gereğinden fazla gayret gösterebilirsiniz.

Kahve falında sunucu görmek kimseye bu konuda ödün vermeyeceğine ve aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine yorulur.

Kahve falında tv sunucusu görmek yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına alamet eder.

Kahve falında televizyon sunucusu görmek kişinin gönlünü alacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine rivayet etmektedir.