Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patika yoldan geçmek

Kahve falında patika yoldan geçmek uzun bir zaman boyunca üzerinde düşüneceği bir proje sayesinde büyük başarılara imza atacağına, hayal edilen eve kavuşulacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın boş işlere harcanacağına delalettir.

Kahve falında patika yoldan geçmek gördüyseniz:

  • Evinizde faydalı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kahve falında patika yoldan geçmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında patika yolda koşmak tartışmaların sonlandırılacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında patika yol görmek özellikle bir sorun karşısında elinden çok şey gelmesine rağmen oralı olmayan bazı arkadaşlarıyla ilişkisini keseceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına yorulur.

Kahve falında patikada yürümek çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında patika çıkmak bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine, zenginliğinin tükenmeyeceğine delalettir.

Kahve falında patika görmek kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında arabayla çamurlu yoldan geçmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, yaptığı işlerle çok ses etireceğine yorulur.

Kahve falında zorlu yoldan geçmek büyük miktarda para kazanacağına, bu paralar ile insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına rivayet etmektedir.