Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında caminin görmek

Kahve falında caminin görmek işlerinin duracağına, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin gideceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine, malının artmasına, bereketlenmesine, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında caminin gördüyseniz:

  • Bazı konularda uzlaşmacı olmanız istediğiniz kişilerle uyumlu çalışmanıza yardım edebilir veya bazı kişileri kendi tarafınıza çekebilirsiniz.

Kahve falında camii namaz kılmak kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine inanılır.

Kahve falında karanlıkta cami görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında buzdan cami görmek fal sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına alamet eder.

Kahve falında cami yıkılması görmek şeytanın aklına uyacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cami tuvaleti görmek çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına yorulur.

Kahve falında caminin içine girmek sıkılacağı bir haber almaya, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine delalet eder.

Kahve falında eyüp camisini görmek çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine, itibarın sarsılacağına delalet eder.

Kahve falında mezarlık ve cami görmek yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına delalet etmektedir.