Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yansıma görmek

Kahve falında yansıma görmek aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, rahatsızlık duyulan bir konuda beklenmedik bir haber alınmasıyla ferahlığa erileceğine, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yansıma gördüyseniz:

  • Bazı hedeflerinize ulaşmak için doğru kişilerle iletişim halindesiniz.

Kahve falında aynada kendi yansımasını görmek çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına inanılır.

Kahve falında ayna yansıması görmek hayallerin ve umutların boşa çıkacağına, mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, bütün aksiliklerin arka arkaya geleceğine alamet eder.

Kahve falında suda yansıma görmek neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine yorulur.

Kahve falında yansıma görmek uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, daha fazla para kazanacağına delalet etmektedir.