Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında köprü görmek

Kahve falında köprü görmek dünya yaşamı için de gerçekleştirmek istediklerine kavuşacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, gelişeceğine, başarılı olacağına, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına işarettir.

Kahve falında köprü gördüyseniz:

  • Kafanızda çılgınca planlar olabilir.

Kahve falında denizin üstündeki köprüden geçmek keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, kazancın gittikçe artacağına işaret eder.

Kahve falında köprüye düşmek sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine tabir olunur.

Kahve falında köprüden atıldığını görmek elindeki işi rayına oturtacağına, falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına delalet eder.

Kahve falında tahta köprüden geçmek hiç bilmediği bir işe gireceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına delalet etmektedir.

Kahve falında nehir ve köprü görmek dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına tabir olunur.

Kahve falında köprüden geçememek sorun üzerine sorun yaşanacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına rivayet eder.

Kahve falında köprü altında görmek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, stres ve sıkıntı yaratan durumların yakın zaman içinde uzaklaştırılacağına inanılır.

Kahve falında köprünün üstünde görmek sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına inanılır.