Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tırtıl kurt görmek

Kahve falında tırtıl kurt görmek çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, zor zamanların böylece geride kalacağına, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin kötüye gideceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tırtıl kurt gördüyseniz:

  • Yeni bir işe veya pozisyona talip olabilir, başvurularda bulunabilirsiniz.

Kahve falında tırtıl kurt görmek çok büyük başarılar kazanacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil tırtıl görmek kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, para yatıracağına delalet eder.

Kahve falında ölü tırtıl görmek işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, insanlar hakkında yaptığı kötü yorumlar yüzünden yalnız kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tırtıl kozası görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, mutluluğunun artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında turuncu tırtıl görmek bir koyulan işten yüz kazanılacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük tırtıl görmek hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan fal sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında renkli tırtıl görmek hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine yorulur.

Kahve falında elinde tırtıl görmek bereket ve huzur geleceğine, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına delalet eder.