Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pişmiş ıspanak görmek

Kahve falında pişmiş ıspanak görmek kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, rahata kavuşacağına, feraha ereceğine, sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş ıspanak gördüyseniz:

  • Bazı güzel sürprizlerle karşılaşmanız gerekiyor.

Kahve falında pişmiş ıspanak görmek gelir kaynaklarının yok olacağına, amaçlarınızın gerçekleşeceğine alamet eder.

Kahve falında ıspanak topladığını görmek sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine delalet eder.

Kahve falında ekilmiş ıspanak görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, sevdiklerini, istediklerini, hayal ettiklerini de hoşlanmadıklarını, benimsemediklerini ve kabul etmediklerini rahatça ve açıkça söyleyebileceği fırsatlar yakalayacağına inanılır.

Kahve falında ıspanaklı gözleme görmek anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına, kötülüklerden uzak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bahçede ıspanak görmek kendi işini kuracağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine yorulur.

Kahve falında ıspanaklı yoğurt görmek zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine işaret eder.

Kahve falında ıspanaklı pide görmek engel tanımayan biri olacağına, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ıspanaklı ekmek yemek sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına inanılır.