Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında otobüs görmek

Kahve falında otobüs görmek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, kendisine verilen görevleri yerine getireceğine ve çok mutlu olacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine işarettir.

Kahve falında otobüs gördüyseniz:

  • İşinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren soru işaretlerinizi gidermek isteyebilirsiniz.

Kahve falında uzun otobüs görmek ömür boyu yaşayacağı bir pişmanlığa ve arzu ettiği mutluluğa kavuşamayacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında boş otobüse binmek külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına tabir olunur.

Kahve falında kendini otobüsün üstünde görmek bol hayır duası alınacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında belediye otobüsünden inmek birçok açıdan sıkıntılarla dolu bir döneme girileceğine, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine alamet eder.

Kahve falında kalabalik otobüs görmek hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında otobüsün peşinden koşmak güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başkasının otobüs sürdüğünü görmek eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında otobüse atlamak gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına rivayet etmektedir.