Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında anneyi şeytan olarak görmek

Kahve falında anneyi şeytan olarak görmek başarıya ve zafere doymayacağına, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, mevki makam sahibi olunacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, şans konusunda sıkıntı çekmeyeceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, yeniden bir araya geleceğine delalettir.

Kahve falında anneyi şeytan olarak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar ilişkilerinizi renklendirebilir.

Kahve falında anneyi şeytan olarak görmek kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine sabır ve sükunetle sıkıntılardan sıyrılacağına, böylece aynı hataları yapmayacağına delalet eder.

Kahve falında şeytana görmek ticaretinin genişleyeceğine, işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, buna rağmen içinde barındırdığı pişmanlık yüzünden kendisini hiç affetmeyeceğine işarettir.

Kahve falında şeytanla göz göze gelmek musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine inanılır.

Kahve falında şeytanı dövmek geçim derdinin biteceğine, borçlarının kapanacağına, bir sebeple yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine alamet eder.

Kahve falında şeytanı duymak açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına rivayet eder.

Kahve falında şeytan kovduğunu görmek bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine yorulur.

Kahve falında namaz kılarken şeytan görmek bunun verdiği motivasyon sayesinde her zorluğun üstesinden kolaylıkla geleceğine, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine işarettir.

Kahve falında şeytanı insan şeklinde görmek çektiği acıların ve zorlukların son bulacağına, umduğunu bulamayacağına alamet eder.