Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uğur ismini duymak

Kahve falında uğur ismini duymak onunla yaşamını birleştireceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uğur ismini duymak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişilerin inatları bir keçiyle diyalog kurmayı tercih etmenize neden olabilir.

Kahve falında uğur ismi duymak Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine inanılır.

Kahve falında uğur ismini duymak kötü alışkanlıklardan birine tekrar başlanacağına, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, sorunlarının çözüleceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uğur ismini görmek mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına alamet eder.

Kahve falında uğur böcekli kolye görmek uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında çok büyük uğur böceği görmek atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok uğur böceği görmek bir süre belini doğrultamayacağına, elini eteğini hayattan çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil uğur böceği görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uğur böceği görmek ekmeğinin azalacağına, yaşanan sorunların belirsizlik yaratacağına, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine rivayet eder.