Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yecüc görmek

Kahve falında yecüc görmek bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, başarılı olacağına ve Allah’ın yardımlarına ereceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yecüc gördüyseniz:

  • Konuyu ilgilendiren diğer taraflar onaylamasa da, siz, pek çok ilişkinizin veya anlaşma, plan ya da düzenlemelerin gidişatı ya da geleceği hakkında kararınızı verdiniz.

Kahve falında ölmüş bir kişiye yemek vermek uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kıskandıracak bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kalabalıkta tatlı yemek ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına, zenginleşeceğine delalet eder.

Kahve falında kelek yemek fesat ve kötü kimselerden olacağına, yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına delalettir.

Kahve falında pişmiş börek yemek maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kara bal yemek elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, alınan borçların ödenemeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında lahana yemek sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında evliyadan tokat yemek işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine, elindekileri de alıp götüreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında asker yemeği yemek ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine rivayet etmektedir.