Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında teknede görmek

Kahve falında teknede görmek hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, falı kapatan kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine, sorunlarının sürekli artacağına, hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına yorulmaktadır.

Kahve falında teknede gördüyseniz:

  • Başkalarının taleplerine yetişmekten kendinizi ihmal ediyorsunuz.

Kahve falında teknede uçmak bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, elinden bir şey gelmediği için kendi kendisini yiyip bitirdiğine, zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Kahve falında hız teknesi görmek yaşam kolaylığı içine gireceğine, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine ve mutsuz olmasına neden olacağına tabir olunur.

Kahve falında eski tekneye binmek sahip olunan makama takılmadan, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, bu kişilerden alacağı olumsuz yanıt yüzünden işlerinin daha kötü bir hal alacağına, kendisini çok kötü hissedeceğine delalettir.

Kahve falında denizde tekne kullanmak yeri ve zamanı geldiğinde sorumlularına bunun hesabını soracağına, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına alamet eder.

Kahve falında tekne turuna çıkmak hayal ettiği şeylere kavuşacağına, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine ve sevdiği kişi ile neredeyse arasının açılmasına sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında tekneden inmek eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, geçmişte kalan bazı olayların kendisini göstermeye başlayacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına yorulur.

Kahve falında denizde tekneler görmek deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, maddi zararının gittikçe büyüyeceğine işarettir.

Kahve falında tekne görmek çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine tabir olunur.