Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında askere yemek yapmak

Kahve falında askere yemek yapmak sorunlarının biteceğine, elindeki imkanların artacağına, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, uzun zaman çalışmakla bile kapatılamayacak zararlara uğranacağına, çok kötü günler geçirileceğine, sarsılmasına, hasta ve mutsuz olmasına neden olacağına, sevinçli haberler alınacağına, büyük çalışmalar ve hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında askere yemek yapmak gördüyseniz:

  • En son planınız, hedefiniz veya kafanızdaki bir iş için hızla ilerleyerek atışınızı yapabilirsiniz.

Kahve falında askere yemek yapmak maddi açıdan borçların ödeneceğine, işlere nazar değeceğine rivayet eder.

Kahve falında askerlere yemek yapmak kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, uzun ömürlü bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında askerlik yapmak problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına, en büyük acılarının dineceğine delalettir.

Kahve falında askere gitmek için hazırlık yapmak düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında asker eğlencesi yapmak Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tekrar askerlik yapmak ortak olunan kişiden ihanet görüleceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında askerle yolculuk yapmak işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açılacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında yeniden askerlik yapmak hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına yorulmaktadır.