Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaban çileği yemek

Kahve falında yaban çileği yemek beyaz ise güzel bir haber alınacağına, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, borçlarının hafifleyeceğine, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, kısmetlerinin artacağına işarettir.

Kahve falında yaban çileği yemek gördüyseniz:

  • Kendinizi iyi hissetmek için yaşamdan zevk alabileceğiniz bazı şeylerle ilgilenin.

Kahve falında yaban çileği yemek yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yaban çileği görmek zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine işaret eder.

Kahve falında yaban mersini yemek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, mal edineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yabanci meyve yemek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına delalettir.

Kahve falında yaban kazı yakalamak ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına delalettir.

Kahve falında yaban ördeği görmek anne baba dualarının alınacağına, çok büyük adımlar atacaklarına, birlikte çeşitli işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve bu kazançlar ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına işarettir.

Kahve falında yaban hurması görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına işarettir.

Kahve falında uçan yaban ördeği görmek işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına yorulur.