Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatakda olmak

Kahve falında yatakda olmak güç ve para kaybedeceğine, onlar tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına, fakirlikten kurtulacağına, mal mülk edineceğine, yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına yorulur.

Kahve falında yatakda olmak gördüyseniz:

  • Sizi ya da bir kişiyle ilişkinizi kıskanan kişiler olabilir.

Kahve falında yatağında erkek görmek zararlı bir alışkanlıkla boğuşulacak bir döneme girileceğine, şansın ve kısmetin açılacağına, fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine işaret eder.

Kahve falında yanan yatak görmek atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında yatağın altında kedi görmek yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Kahve falında deniz kenarında yatak görmek olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına, koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yatak ıslatmak yaşadığı zorlukların son bulacağına, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tek kişilik yatak görmek ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, huzurlu günler görüleceğine, iş hayatında başarılı sonuçlar alınacağına delalet eder.

Kahve falında yatakta sevgili görmek zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine delalettir.

Kahve falında beyaz yatak çarşafı görmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine ve hastalıklarından kurtulacağına, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına rivayet etmektedir.