Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında polis tarafından dövülmek

Kahve falında polis tarafından dövülmek girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, yüksek bir makamı olacağına, sorunlu bir döneme gireceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına bu sayede başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine delalet eder.

Kahve falında polis tarafından dövülmek gördüyseniz:

  • Özel evraklarınıza düzen getirmeniz karlı değişimlerin yolunu açabilir.

Kahve falında polis tarafından vurulmak sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, kendisini çok zor durumlar içinde bulacağına, endişe ettiği konularda zarar edeceğine yorulur.

Kahve falında polis tarafından öpülmek rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına delalet eder.

Kahve falında polis tarafından korunmak aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sivil polis tarafından tutuklanmak hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, hayırlı olarak gelecek haber ile çok hızlı bir şekilde işe koyulacağına delalettir.

Kahve falında polis tarafından tutuklanmak çalışma şartlarının ağır, mesai saatlerinin de uzun olacağına, başkalarının malına göz dikeceğine yorulur.

Kahve falında polis tarafından dövülmek zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında polisler tarafından vurulmak hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında polis tarafından gözaltına alınmak bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine yorulur.