Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz arabaya binmek

Kahve falında beyaz arabaya binmek iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına, afiyette olacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kişinin başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, yaşanan ayrılıkların biteceğine, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz arabaya binmek gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun duygusal hayatınızda önemli gelişmeler olabilir.

Kahve falında büyük beyaz arabaya binmek aksilikler yüzünden kısa sürede büyük kazanç getirecek bir işin elden kaçacağına, kısmetin kapanacağına, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, planların boşa gideceğine, sorunların kısa süre içinde çok rahat bir şekilde çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında beyaz lüks arabaya binmek yüzünün güleceğine, hayatından razı geleceğine, gönlünce bir yaşamı olacağına, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz arabaya binmek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, varolan borçların ödeneceğine, işlerin hafifleyeceğine delalettir.

Kahve falında beyaz araba binmek eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz bir arabaya binmek işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, hem de yeni mülkler satın alacağına delalettir.

Kahve falında beyaz lüks bir arabaya binmek endişelerinin son bulacağına, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına delalettir.

Kahve falında müdürün arabasına binmek hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine yorulur.

Kahve falında arkası açık arabaya binmek çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, fal sahibini çok heyecanlandıracak ve büyük firmalar arasına adını yazdırmasını sağlayacak işlere imza atacağına inanılır.