Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çatışma görmek

Kahve falında çatışma görmek zor zamanların böylece geride kalacağına, çok istediği ve uzun zamandan beri yapmak istediği bir işin başına geçeceğine ve ortaya koyacağı çalışmalar ile herkesi şaşırtacağına, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine, elini attığı bütün işlerde çok kazanç elde edeceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına işaret eder.

Kahve falında çatışma gördüyseniz:

  • Altından kalkabileceğinizden daha fazlasına talip olabilirsiniz.

Kahve falında silah çatışması görmek saygın biri haline geleceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Kahve falında evin çatısını görmek kiracı olmaktan kurtulacağına, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında çatısı açık ev görmek şansının açık olacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine, sorunlarını çözüme kavuşturacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde çok güzel günler göreceğine delalettir.

Kahve falında çatılarda kar görmek yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, parasal anlamda rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında çatı sökmek eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine delalet eder.

Kahve falında terörist asker çatışması görmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Kahve falında çatısının yandığını görmek sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, makbul olandan vazgeçmeyeceğine inanılır.

Kahve falında asker çatışması görmek eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.