Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sofra toplamak

Kahve falında sofra toplamak hayatının ve düzenin bu nedenlerden ötürü adeta alt üst olacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, maneviyatın da zenginleşeceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, hayırlı bir işten büyük kazanç elde edileceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında sofra toplamak gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız olaylara farklı açıdan bakmanız çevrenizdeki kişileri etkileyebilir.

Kahve falında sofrayı toplamak sevgilinizin sizin hoşunuza gidecek şeyler yapacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sofra topladığını görmek tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, hayatının da kolaylaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sofra toplamak hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, parasal ve mali sıkıntılarının çözüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sofra açmak bir sebeple diğer insanlar ile arasının açılacağına, büyük bir özgüven kazanılacağına delalet eder.

Kahve falında evinde sofra görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine delalet eder.

Kahve falında sofra dolusu yemek görmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, çalışma hayatında çok hayırlı imkânlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sofrada karınca görmek azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük bir sofra görmek karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, maddi ve manevi olarak büyük zarar göreceğine alamet etmektedir.