Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hintli görmek

Kahve falında hintli görmek beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine ve kendisini hiç de iyi hissetmeyeceği bazı durumlar ile karşılaşacağına işarettir.

Kahve falında hintli gördüyseniz:

  • Çevrenizde aniden itibarınız artabilir.

Kahve falında hingel yemek yokluk içine gireceğine, alım gücünün artmasına işaret eder.

Kahve falında hinzir görmek elden arka arkaya paralar çıkacağına, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hint horozu görmek yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına rivayet eder.

Kahve falında hintli görmek gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında hint horoz görmek çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Kahve falında hint okyanusu görmek dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına rivayet eder.

Kahve falında hint düğünü görmek arkadaşlarla aranın bozulacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine işarettir.

Kahve falında hint keneviri görmek maddi kaynakların hayaldeki eve kavuşmak için yetersiz kalacağına ve enerjisi yüksek, insanlar tarafından sevilen ve cana yakın bir arkadaşın istenmeyen bir duruma düşeceğine, geçim derdi yaşayacağına delalet eder.