Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yatağa uzanmak

Kahve falında yatağa uzanmak aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, iş ve meslek hayatında istenilen başarının elde edileceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, işlerin canlanacağına, daha bir sevileceğine, bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında yatağa uzanmak gördüyseniz:

  • Aklınızı çelmelerine izin vermeyin.

Kahve falında yatakta uzanmak atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, lüks ve rahat şekilde yaşayacağına delalettir.

Kahve falında yatağa uzanmak elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, onlardan fayda göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yatakta uzandığını görmek bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine yorulur.

Kahve falında sevgiliyle yatakta uzanmak rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında yatakda uzanmak hiç beklemediği bir anda çok ağır bir hastalıkla karşı karşıya kalacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında biriyle yatağa uzanmak ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine işarettir.

Kahve falında kızla aynı yatakta uzanmak kendisine bir çiftlik evi alacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında koltuğa uzanmak gelir elde edeceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, iş hayatında uğradığı zararların telafi olacağına işaret eder.