Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şarap görmek

Kahve falında şarap görmek sıkıntılı ve zor günler geçireceğine, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına, gönül kapılarının açılacağına, ruhani önderlik yapacağına, çözüm yolları bulamayacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına, bir sebeple kendisine dikkat etmesi daha soğukkanlı davranması ve gelen bütün sorunların ve sıkıntının Allah’tan geldiğini düşünmesi gerektiğine ve bu sayede kendisini kısa bir zaman içinde toparlayacağına delalet eder.

Kahve falında şarap gördüyseniz:

  • Olayların akışı nedeniyle sevdiğiniz kimseden uzakta kalabilir ya da kıskançlıktan doğan gerilimler yaşayabilirsiniz.

Kahve falında tatlı beyaz şarap içmek sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına işarettir.

Kahve falında yanlışlıkla şarap içmek maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında oruçlu iken şarap içmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, nahoş sözler işiteceğine rivayet eder.

Kahve falında şarap dökmek atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, yaptığı bazı hayatlardan ötürü kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz şarap görmek çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve ortak olarak girdiği bir işle ferahlığa çıkacağına delalettir.

Kahve falında kana kana şarap içmek yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında şarap rengi görmek çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında şarap şişesi almak zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına delalettir.